BİZ KİMİZ

Bilginin paylaşıldıkça çoğalıp, daha etkin hale geleceği gerçeği karşısında, bu paylaşıma katkıda bulunmayı kendimize görev bildik. Bizler, iş tecrübesi ve deneyimi ile yola çıkarak; Emre KARTALOĞLU Yeminli Mali Müşavirlik.’i, 2015 yılında İstanbul’da kurduk.

İstanbul (Merkez), Ankara (Şube) ofislerindeki Yeminli Mali Müşavir ve seçkin personelleri ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan firmalara vergi danışmanlığı, tam tasdik denetçiliği ve Türk Ticaret Kanunu konularında danışmanlık hizmeti veren, konusunda ülkenin önde gelen müşavirlik firmalarından birisidir.

Edindiğimiz bilgi birikimi, deneyim ve sahip olduğumuz görev bilincinin bir gereği olarak, vergi denetimi, muhasebe ve mali raporlama alanlarındaki çalışmalarımızla, ilgili kurumsal yapıların geliştirilmesi, uygulama kalitesinin arttırılması ve toplumsal bilgi düzeyinin yükseltilmesi amacını taşıyor; bu alanlardaki hizmetlerimizi kamunun yararlanmasına sunuyoruz.

Hizmet kalitesini daima üst düzeyde tutmayı amaçlayan firmamız, uluslararası muhasebe standartları konusunda uzmanlaşmış personeli ile kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren bir yapıya sahiptir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; ürettiği doğru, güvenilir ve akılcıl çözümlerle, Türkiye’nin her yerinde tanınan ve aranan, objektiflikten ödün vermeden mükellefin kendisini çözüm ortağı olarak göreceği danışmanı olabilmektir.

Misyonumuz

Misyonumuz; mesleki davranış ilkeleri ve standartlar çerçevesinde dürüst ve tarafız bir şekilde, bilgi birikimimizi ve tecrübemizi devlet ile mükellef arasında köprü vazifesi görmek için kullanarak, sorunlara sağlıklı ve yaratıcı çözüm önerileri ile yaklaşmak, güncel bilgilerle hızlı, güvenilir ve eksiksiz hizmet sunmaktır.